Regulamin

§ 1 INFORMACJE OGÓLNE

 1. Niniejszy regulamin dotyczy korzystania z serwisu znajdującego się w Internecie pod adresem www.LapKsiazke.pl dostępnego za pośrednictwem różnych przeglądarek Internetowych dostępnych na różnych urządzeniach.
 2. Właścicielem Serwisu jest www.LapKsiazke.pl z siedzibą w Warszawie.
 3. Zmiany regulaminu będą udostępnione Użytkownikom na w/w stronie Internetowej a zaczną obowiązywać w terminie 14 dni od daty powiadomienia.

§ 2 PODSTAWOWE DEFINICJE

 1. Serwis - stanowiący własność www.LapKsiazke.pl dostępny pod adresem www.LapKsiazke.pl pozwala na przeglądanie treści przy użyciu przeglądarek Internetowych dostępnych na różnych urządzeniach.
 2. Materiały – treść(zbiór książek) pochodzi w głównej mierze od partnerów, którzy posiadają prawa autorskie do ich treści. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane przez ich partnerów.
 3. Użytkownik – osoba(Internauta) odwiedzająca serwis.
 4. Użytkownik Zarejestrowany – Użytkownik, który dokonał rejestracji w Serwisie i potwierdził swój adres e-mail w specjalnej wiadomości.
 5. Przeglądarka internetowa – Mozila Firefox 25+, Opera 10+, Google Chrome 50+.
 6. Konsument - konsument w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu cywilnego.

§ 3 FUNKCJONALNOŚĆ SERWISU i REJESTRACJA W SERWISIE

 1. Serwis posiada następujące funkcjonalności:
  • Przeglądanie treści udostępnionych przez www.LapKsiazke.pl oraz materiały pochodzące od partnerów Serwisu;
  • Wyszukiwanie książek w wersji drukowanej oraz elektronicznej w okazyjnej cenie;
  • Dostęp do szeregu promocji, najnowszych publikacji, największych przecen i codziennych aktualizacji

§ 3 PRAWA AUTORSKIE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

 1. Rejestrując się w Serwisie Użytkownik w celu pełnego korzystania z jego funkcjonalności powinien podać prawdziwe dane, tj. adres e-mail ponieważ w przeciwnym razie nie będzie możliwości potwierdzenia próby poprawnej rejestracji w Serwisie.

§ 4 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Wszelkie wsparcie, pomoc techniczą, pytania, reklamacje dotyczące treści proszę kierować przy pomocy specjalnie przygotowanego formularza. W celu poprawnej identyfikacji treści wiadomości proszę przygotować odpowiedni nagłówek wiadomości. Na wiadomości będzie odpowiadać w przeciągu 24h od daty dostarczenia wiadomości.